Úvod
Články
Akcie
Kluby
Kurzy
Inštruktori
Krajiny
Receptárium
Dr. Latino
Fórum
Galéria
Multimédia
Linky
Prihlásiť sa
Meno:
Heslo:
 
Správy e-mailom
Chcete pravidelne dostávať informácie o aktuálnom dianí na stránkach LATINO Sveta? Prihláste sa!
   pridať
   upraviť
   odstrániť
 


Kluby & diskotéky - Flamenco má nového dídžeja!!
LATINO NA FACEBOOK
Dj Jano - alias CJ-Ritmo
Uričite ste si už všetci všimli - hlavne priaznivci víkendových latinodiskoték, pred nedávnom sme v našom latino clube za mix-pultom mohli privítať nového člena tohto tímu - Cj Ritma alias Jančiho. Nastúpil a začal postupne hrávať už pred mojím odchodom na Kubu, a po Kube ma v hraní úplne nahradil. Pre Jana je síce latino niečím novým, ale čo sa týka iných stýlov hudby má za mix-pultom dlhoročné skúsenosti a bohatú prax - od vysokočkolských klubov po interhotely doma i v zahraničí.

Neviem či je to tým, že ľudia sa už vo všeobecnosti bránia novým veciam,a skôr než sa presvedčia o čo ide, zaujmú radšej negatívny postoj, alebo či je to tým, že sme proste zvyknutí na niečo, a iba čisto z pohodlnosti si nechceme len tak zvykať na iné, každopádne sme  Jana neprivítali tak ako sa patrí! - čest výnimkám!

Robil som Dj-a vo Flamencu vyše dvoch rokov, zažil som si to na vlastnej koži a viem aké to je. Uprimne vám poviem, je to nevďačná úloha - nejde len o to, že tam človek sedí a maká osem hodín vkuse v tom hluku a teple, stále vyberá, prehadzuje a nadstavuje cd-čka, ale každú chvílu tam za ním príde niekto a chce niečo zahrať.A každý samozrejme niečo iné.100 ľudí = 100 chutí. Je nemožné vyhovieť všetkým, je nemožné, aby boli všetci spokojní.Navyše Flamenco nie je iba salsa/aj ked je to dominanta/, ale aj merengue,bachata, samba, cumbia a iné latinoštýly, a samozrejme komercia - a to od starších hitov, cez latinokomerciu až po najnovšie novinky hitparád. Tak isto Flamenco navštevujú ako priaznivci salsy, tak aj komercie. Nebudem to rozpisovať, vieme ako to chodí. Je podstatné, aby bola spokojná väčšina a aby bol parket plný zabávajúcich sa ľudí - to je úlohou Dj-a. A naozaj to nieje lahké. Zoberte to takto:celú noc hráte, snažíte sa, chcete aby sa ľudia dobre zabavili - a najlepšie všetci - chcete aby odchádzali spokojní a robíte preto všetko,a potom ako odmeny sa dočkáte nelichotivých rečí a odutých ksichtov. Je mi ľúto, že to tak musím napísať,ale je to tak. To fakt človeká "poteší, povzbudí a motivuje ďalej".
Uvedomme si, že Dj-i to robia kvôli nám, tak buďme vďační a vážme si to. Nebyť ich, tak neviem kto by sa o naše diskotéky staral. Nový Dj sa hľadá veľmi ťažko, kritizovať dokáže každý, ale ak Jana, Mira alebo Fera stratíme, rád by som videl niekoho z "tých večne nespokojných" či budú ochotní posadiť sa na jeho miesto.

Jano má jednu obrovskú výhodu - je to Dj srdcom. Robí to rád a baví ho to. Je spoľahlivý a zodpovedný a hrá s chuťou a elánom. Namiesto frflania skúsme mu pomôcť a dajme mu trocha času, kým sa s latinohudobu bližšie zoznámi a bude z neho skvelý Díďžej aj v latine.
Som rád, že Jano si po ťažkom začiatku získava stále viac priaznivcov a verím, že napravíme jeho nemilé uvítania a čoskoro sa aj on bude cítiť v našej malej karibskej oázi ako doma.

Jimmy

jimmy | 30.6.04 16:54

Diskusné fórum
Titulok
 
Autor
Dátum
Fotku.....fotku...
Jana
2.7.04 17:44
RE: Fotku.....fotku... jeanny 5.7.04 21:44
La vida es un carnaval
carnavalero
6.7.04 18:59
MôJ názor
El Ferron
6.7.04 22:21
Merengue y Cumbia
Pedro Pablo
8.7.04 19:36
RE: Merengue y Cumbia Natalia 28.7.04 22:22
tolerancia
René
16.7.04 22:20
RE: tolerancia chiquito 14.8.04 17:44
  

Prehľadať
 
Hodnotenie

Hodnotilo: 0
Najnovšie
Salsa - Začiatočníci I - od 7.... (23.3.16)
Salsa - Začiatočníci I (otvore... (1.3.16)
Salsa - Začiatočníci I (otvore... (1.3.16)
NOVÉ TANEČNÉ KURZY BY CALY - P... (7.5.15)
Nový tanečný kurz "Bachat... (24.4.15)
Nový tanečný kurz "Salsy-... (18.3.15)
Nový tanečný kurz "Salsy&... (18.3.15)
Nový tanečný kurz "Kizomb... (18.3.15)
POZOR - dôležité !!! - AVISO -... (9.3.15)
ME DICEN CUBA (27.1.15)
MI SALSA, 6. a 7.12.2014 - 2-d... (30.11.14)
CUBA BAILANDO / Salsa Lounge, ... (3.10.14)
Afro-Bailar festival (11.9.14)
ÉSTA ES MI CARIDAD / MOJA CHAR... (5.9.14)
1st Edition of "KAOMBO &q... (31.7.14)